Szanowni Państwo,
Kontaktuję się z państwem aby zaproponować możliwość uczestnictwa studentów Waszej uczelni w projekcie wolontariatu przy organizacji międzynarodowego wydarzenia biznesowego Wolves Summit, które odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 5-7 października 2020 przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Do głównych zadań wolontariuszy będzie należało wsparcie zespołu w podstawowych zadaniach związanych z organizacją wydarzenia, kontakt z międzynarodowymi gośćmi konferencji ze świata biznesu i innowacji, dla zainteresowanych także objęcie roli lidera w grupie.

Szczegóły związane z ofertą oraz jej treść przygotowana do publikacji w Państwa biurze karier lub mediach społecznościowych w języku polskim i angielskim, znajdują się tu: wersja polska i wersja angielska.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Alena Hloba
Community Relations