Zaznacz stronę

Dział Obsługi Studenta

Tutaj znajdziesz wszystkie ogłoszenia dziekanatów

Kierownik Działu Obsługi Studentów
Bożena Burdziak
dos.kierownik@usz.edu.pl
tel. 91-444-2531; 797-725-857
70-383 Szczecin, ul. Mickiewicza 16, pok. 210
Kampus Cukrowa

dos.cukrowa@usz.edu.pl
ul. Cukrowa 8
71-004 Szczecin,

  

Kampus Krakowska

dos.krakowska@usz.edu.pl
Krakowska 71-79
71-017 Szczecin

 

Kampus Piastów

dos.piastow@usz.edu.pl
al. Piastów 40B budynek VI
71-065 Szczecin

 

  • Małgorzata Musz – kierownik Sekcji ds. Studenckich
    tel. 91-444-2763
    malgorzata.musz@usz.edu.pl
    pok. 21
  • Małgorzata Kuczek
    tel. 91-444-2758
    malgorzata.kuczek@usz.edu.pl
    pok. 18
  • Anna Rakowska
    tel. 91-444-2808
    anna.rakowska@usz.edu.pl
    pok. 19
  • Beata Cyranka
    kierunki:
    – studia stacjonarne: Diagnostyka sportowa. Zdrowie publiczne, Filologia romańska, Italianistyka z elementami studiów nad chrześcijaństwem,
    – studia niestacjonarne: Wychowanie fizyczne II°;
    tel. 91-444-2733
    beata.cyranka@usz.edu.pl
    pok. 20
  • Agnieszka Sarosiek
    kierunki:
    – studia stacjonarne: Wychowanie fizyczne I° i II°, Turystyka i rekreacja, Bałtyckie studia kulturowe;
    – studia niestacjonarne: Wychowanie fizyczne I°;
    tel. 91-444-2733
    agnieszka.sarosiek@usz.edu.pl
    pok. 20
  • Małgorzata Garzyńska
    kierunki:
    – studia stacjonarne: Filologia angielska I° i II°, Filologia rosyjska z dodatkowym językiem obcym;
    tel. 91-444-2700
    malgorzata.garzynska@usz.edu.pl
    pok. 22
  • Piotr Imiela
    – studia stacjonarne: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Dziennikarstwo i zarządzanie mediami,
    – studia niestacjonarne: Filologia angielska, Filologia hiszpańska;
    tel. 91-444-2770
    piotr.imiela@usz.edu.pl
    pok. 22
  • Katarzyna Kucharska
    – studia stacjonarne: Filologia norweska I°, Filologia polska I° i II°, Lingwistyka dla biznesu I°,Studia pisarskie I°, Przekład rosyjsko-polski z dodatkowym językiem obcym II°, 
    – studia niestacjonarne: Filologia germańska I°;
    tel. 91-444-2791
    katarzyna.kucharska@usz.edu.pl
    pok. 22
  • Beata Popielarz
    – studia stacjonarne: Filologia germańska I° i II°, Filologia germańska z dodatkowym językiem obcym I°;
    tel. 91-444-2715
    beata.popielarz@usz.edu.pl
    pok. 22
  • Iwona Pulit
    – studia stacjonarne: Filologia hiszpańska I°, Global Communication I°;
    tel. 91-444-2709
    iwona.pulit@usz.edu.pl
    pok. 22
Kampus Narutowicza

dos.narutowicza@usz.edu.pl
ul. Narutowicza 17A
70-240 Szczecin

 

Kampus Teologia

dos.teologia@usz.edu.pl
ul. Papieża Pawła VI 2
71-459 Szczecin

 

 

 

Kampus Mickiewicza

dos.mickiewicza@usz.edu.pl
Mickiewicza 64
71-101 Szczecin

 

Kampus Wąska

dos.waska@usz.edu.pl
Wąska 13
71-415 Szczecin