W dobie zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 istnieje niezwłoczna potrzeba objęcia opieką zespołów podstawowej opieki zdrowotnej mieszkańców Szczecina.

W imieniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych informuję, że jednostka nasza dysponuje Zespołami Podstawowej Opieki Zdrowotnej (lekarz, pielęgniarka i położna). Jesteśmy w gotowości do objęcia opieką Państwa studentów, w ramach świadczeń finansowanych przez NFZ . Wymagane jest spełnienie minimum formalności – wypełnienie deklaracji objęcia opieką. Deklaracje dostępne są do pobrania na stronie www.spzozsw.pl lub bezpośrednio w naszych przychodniach.

Przychodnia zlokalizowana jest w Szczecinie –Al. Wojska Polskiego 97, tel. 91 88 54 820

Ponadto informuję, że obejmujemy również studentów opieką stomatologiczną   w ramach świadczeń finansowanych przez NFZ. Poradnia stomatologiczna mieści się  w przychodni przy ul. Boh.Warszawy 75, tel. 91 444 28 68
W wypadku zainteresowania naszą ofertą – dostarczymy druki deklaracji do Państwa, a następnie odbierzemy wypełnione.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt  z Panią Kamilą Dzwonek,  tel. 91 311 47 10, sekretariat@spzozsw.pl.

Kamila Dzwonek
Asystent Kierownika
email: sekretariat@spzozsw.pl
tel.: 91 311 47 10