Uwaga!

Prosimy studentów, którzy w roku akad. 2020/2021 dopiero będą rozpoczynać lektoraty języków obcych –  ( dot. IIr. I st. studia stacjonarne i niestacjonarne oraz  Ir. II stopnia studia stacjonarne i niestacjonarne),  a nie wybrali jeszcze języka obcego (nie zgłosili się do żadnej grupy) o zgłaszanie mailowe do Akademickiego Centrum Kształcenia Językowego ( ackj@univ.szczecin.pl ) z prośbą o przypisanie do danego lektoratu do dnia 31-08-2020r. (należy podać imię i nazwisko, nr albumu, kierunek, rok studiów, wybrany język obcy).
Poziom lektoratów na I stopnia – poziom wyjściowy studenta to B1 Poziom lektoratów na II stopniu – poziom wyjściowy studenta to B2. Nie dotyczy osób, które dopiero zostaną przyjęte na I rok w roku akad.  2020/2021.