Zaznacz stronę

Przerwa wakacyjna to idealny czas, aby rozwijać się zawodowo. Jeśli nie macie pojęcia jak się do tego zabrać, jak uporządkować swoje CV – Akademickie Biuro Karier US czeka właśnie na Was.

Z doradcami zawodowymi będzie można porozmawiać na każdy temat związany z karierą zawodową, a w dodatku dowiedzieć się, jak zrobić pierwszy krok w budowaniu swojej pozycji na rynku pracy. Spotkania odbywają się online poprzez aplikację MS Teams.

WAŻNA WIADOMOŚĆ dla studentów 4 ostatnich semestrów: czas wakacji możecie wykorzystać na realizację szkoleń zawodowych i informatycznych (organizowanych online i stacjonarnie) i uzyskanie refundacji kosztów 3 szkoleń z projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”. Wystarczy spotkać się z doradcą zawodowym i ustalić indywidualny plan działania! 🙂 Do dzieła!

Dodatkowo ABK US przygotowało dla studentów bezpłatne warsztaty „CV i rozmowa kwalifikacyjna w praktyce” i „Jak zbudować markę osobistą, czyli czym jest branding personalny?” – kalendarz spotkań.

Przed spotkaniem z doradcą zawodowym nie można opłacać szkoleń, doradca zawodowy musi wcześniej wyrazić zgodę na udział w określonym szkoleniu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Projekt „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.