GRA O KARIERĘ

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego po raz kolejny zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie”. W związku z obecną sytuacją, spowodowaną pandemią COVID-19, wszystkie spotkania w ramach akcji odbędą się zdalnie.

Nie ma znaczenia czy jesteś ze Szczecina, Poznania, Krakowa czy Warszawy! Możesz wziąć udział we wszystkich warsztatach i szkoleniach, które wydadzą Ci się najciekawsze czy skorzystać z doradztwa zawodowego na najwyższym poziomie.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.graokariere.wordpress.com

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.