Studenci Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, pod opieką dr Celiny Timoszyk-Tomczak, utworzyli w ramach projektu „Studenci w pandemii”, linię wsparcia psychologicznego on-line dla licealistów.

Pomoc została przygotowana dla wszystkich, którzy są przytłoczeni uczuciem niepewności, nie odnajdują się w sytuacji izoalacji związanej z pandemią COVID-19 i chcą porozmawiać o swoich problemach i  emocjach.

Wystarczy napisać wiadomość e-mail na adres: pomocwpanemii@gmail.com, w temacie umieszczając informację o wybranej formie kontaktu: mail/mikrofon/czat/wideoczat. Następnie organizatorzy akcji prześlą link do aplikacji Zoom i instrukcję, jak dołączyć do rozmowy.

Ze wsparcia psychologicznego studentów psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego można skorzystać codziennie, od 9 kwietnia do końca maja 2020 roku, w godzinach 10:00 – 22:00.

WIĘCEJ INFORMACJI: psy.usz.edu.pl