W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o zawieszeniu zajęć dydaktycznych na uczelniach, Parlament Studentów RP przygotował akcję „Student sam w domu”.

„Jesteś sam/sama w domu lub akademiku? Kusi cię, aby spotkać się ze znajomymi, wpaść na piwo czy odwiedzić przyjaciół? Niestety – wolny czas powinniśmy traktować jako kwarantannę i zostać w miejscu zamieszkania! Jako młodzi ludzie możemy być zarażeni koronawirusem i nie mieć żadnych objawów. To nie oznacza, że jest to bezpieczne dla naszych bliskich! Wręcz przeciwnie, nadal możemy zarazić naszych najbliższych oraz osoby starsze czy chore, dla których koronawirus jest znacznie większym zagrożeniem!” – czytamy na stronie inicjatorów akcji.

Na stronie akcji można znaleźć pomysły na wykorzystanie wolnego czasu. Jej organizatorzy są otwarci na nowe propozycje/pomysły, które można do nich śmiało przesyłać.

WIĘCEJ INFORMACJI