Dział Promocji Uniwersytetu Szczecińskiego oferuje studentom możliwość odbycia nieodpłatnych praktyk w zakresie organizacji uczelnianych wydarzeń, promowania instytucji, tworzenia grafik i treści zamieszczanych w mediach społecznościowych. Doświadczenie to może być cenne zarówno dla Państwa, jak i przyszłego pracodawcy.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem, który w swoich szeregach widziałby osoby kreatywne, zorganizowane, komunikatywne i otwarte na nowe wyzwania. Zapewniamy komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze i wsparcie merytoryczne podczas wykonywania wszelkich zadań. Oferujemy elastyczny czas odbywania praktyk, który będzie dopasowany do Państwa możliwości.

Listy motywacyjne proszę przesyłać na adres promocja@usz.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2023 r.

szczegóły >> tutaj<<

Dział Promocji