Szanowni Państwo,
w związku z opublikowanymi zmianami w Rozporządzeniu MNiSW dotyczącymi kwalifikacji do wykonywania zawodu nauczycieli
oczekujemy na decyzje Uczelnianej Rady d/s Kształcenia w sprawie złożonych propozycji realizacji praktyk nauczycielskich i pedagogicznych. Powyższe regulacje po akceptacji Rady zostaną opublikowane na stronie US. Po ich udostępnieniu bardzo proszę o skontaktowanie się grup studenckich lub ich przedstawicieli z opiekunami praktyk w celu ustalenia sposobu realizowania praktyk. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami o możliwościach przedstawionych w powyższych dokumentach lub potrzebującymi pomocy w realizacji praktyk zapraszam do rejestracji na platformie MOODLE, na której publikowane są obowiązujące przepisy dotyczące realizacji praktyk, możliwa jest dyskusja na forum, a także zasięgnięcie indywidualnej konsultacji (e-studia.univ.szczecin.plkurs: praktyki nauczycielskie – Paula Wiażewicz-Wójtowicz, hasło dostępu do kursu: PaulaWW123).

Zarejestrowanie się na platformie nie jest równoznaczne ze zmianą opiekuna praktyk ani z realizacją praktyk. Jest jedynie propozycją wsparcia dla Studentów.

dr Paula Wiazewicz-Wójtowicz

p.o. Zastepcy Dyrektora Instytutu Pedagogiki