Studenci,
wszystkich, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego i spędzić miło czas, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych lub zajęciach ze śpiewu, tańca towarzyskiego czy gry na ukulele.

Lubicie śpiewać? Weźcie udział w bezpłatnych warsztatach śpiewu organizowanych dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego. To szansa, by dołączyć do Chóru US lub studenckiego zespołu wokalnego ATUT.

Zajęcia z chórem odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 18:00 w budynku Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64 (Aula im. prof. Leona Babińskiego – II piętro).

Zajęcia z zespołem ATUT są organizowane we wtorki o godz. 18:00 i czwartki o 19:30 w Strefie Kultury US (sala teatralna przy ul. Szwoleżerów 16a).

Chcecie dołączyć? Po prostu przyjdźcie na zajęcia.

Próbkę talentów naszych chórzystów, jak i studentów zespołu ATUT, zobaczycie tutaj:

​***

Z kolei dla tych, którym bliski jest teatr, przygotowaliśmy zajęcia, podczas których pod okiem reżyser Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz będzie można podszkolić swój warsztat aktorski. Nie zabraknie także zajęć ruchowych, które mają nauczyć przyszłych aktorów ruchu scenicznego i przygotować ich do pracy nad konkretną rolą w nowym spektaklu realizowanym przez Teatr Nie Ma. Warsztaty teatralne odbywają się w Strefie Kultury US w każdy piątek o godz. 16:30. Pierwsze zajęcia już 10.11.2023 r. Jesteś zainteresowany? Po prostu przyjdź.

***

Jest także coś dla lubiących tańczyć. Organizujemy kurs tańca towarzyskiego dla studentów US i ich partnerów (osoba towarzysząca nie musi być studentem US). Zajęcia ruszają 13.11.2023 r. Będą się odbywać w każdy poniedziałek o godzinie 18:30 w klubie studenckim Pralnia.

Link do zapisów na kurs tańca: https://forms.office.com/e/rm0JW4K5P4. Zapisy przyjmujemy do 10.11 do godz. 13:00.

Liczba miejsc na zajęcia, na które obowiązują zapisy, jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowe o możliwości udziału w warsztatach.