Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane (ISZ) to program adresowany do tych, którzy w październiku 2021 roku zaczną studia na Uniwersytecie Szczecińskim na dowolnym kierunku studiów drugiego stopnia.

Uczestnicy ISZ realizują indywidualny projekt badawczy pod opieką dwóch tutorów i korzystają z form wsparcie finansowanych ze środków projektu „Uniwersytet 2.0. – Strefa Kariery”:

• dotacja badawcza w wysokości 5000 PLN,
  • laptop użyczony na czas uczestnictwa w projekcie,
  • rozbudowany lektorat „Język angielski w komunikacji naukowej”,
  • zajęcia i warsztaty z gośćmi zagranicznymi,
  • letni obóz naukowy w atrakcyjnej miejscowości.

Studentki i Studentów, którzy chcieliby wzbogacić swoje studia drugiego stopnia o wymienione wyżej elementy, zapraszamy do ISZ!

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie http://interstudia.usz.edu.pl.

Kontakt: dr hab. Maciej Witek, prof. US, maciej.witek@usz.edu.pl

Interdyscyplinarne Studia Zaawansowane są zadaniem realizowanym na Uniwersytecie Szczecińskim w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0. – STREFA KARIERY” nr POWR.03.05.00-00-z064/17 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego od 1 października 2018 r. do 30 września 2022 r.