Zaznacz stronę

Skończyłeś właśnie studia? W niedługim czasie będziesz bronić swojej pracy dyplomowej? Wiesz już jakie możliwości oferuje rynek pracy po drugiej stronie granicy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie, podszkolić swoje umiejętności językowe i pracować w obcym języku bez opuszczania na dłuższy czas Szczecina?
Być może mamy dla Ciebie ofertę pracy! Welcome Center w Pasewalk wspiera wykwalifikowanych pracowników, którzy chcą pracować lub mieszkać i pracować po niemieckiej stronie.
Rejon Zalewu Szczecińskiego oferuje piękne krajobrazy i bliskość natury. Jeśli wartości zrównoważonego rozwoju są dla Ciebie ważne, to życie i praca w tym regionie mogą Cię dodatkowo zainspirować i satysfakcjonować.
Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo po studiach, czy dopiero zaczynasz odkrywać swoje możliwości zawodowe, Rejon Zalewu Szczecińskiego ma wiele do zaoferowania znającym język niemiecki ambitnym i pełnym energii młodym ludziom jak Ty! Tutaj czeka na Ciebie wiele ofert pracy które cenią świeże spojrzenie i kreatywność, jaką wnosisz po ukończeniu studiów. Współpraca z takimi firmami może być nie tylko inspirująca, ale również otworzyć Ci wiele drzwi do rozwoju zawodowego.
Welcome Center oferuje bezpłatne wsparcie podczas poszukiwania pracy i wszelkich aspektów z nią związanych. Znasz język niemiecki? Chcesz sprawdzić swoje możliwości? Skontaktuj się z nami!

Welcome Center Stettiner Haff
Aleksandra Piasecka
Claudia Snow

Am Markt 12
17309 Pasewalk

0049 152 – 04805443
0048 511- 30 45 98
0049 03973 – 2288588


welcome-stettinerhaff@abs-greifswald.de

Website | Instagram  | Facebook