DOGRYWKA !
na przyszły rok 2023- 2024
dodatkowy termin
26.05.2023 – 31.05.2023

Co musisz zrobić: (jeśli nie zdążyłeś/aś wybrać wcześniej język tj. między 10 – 17 czerwca to…)

• zaloguj się na platformę: https://e-prodziekan.usz.edu.pl/op/office/login
  • w menu Wybory i deklaracja rat – wybierz komunikat DOGRYWKA Zapisy na lektorat języka obcego UWAGA !(ten komunikat pojawia się tylko u studentów, którzy wcześniej nie wybrali języka obcego!, jeśli zaznaczyłeś/aś w poprzedniej turze język obcy to nie będziesz widzieć u siebie opcji DOGRYWKI)
  • możesz wybrać tylko 1 język obcy, który chcesz mieć w ramach lektoratu od przyszłego roku 2023/24,
  • (wybierz język zgodny z Programem Studiów najlepiej język, z którego wykonałeś/aś test diagnostyczny)
  • kliknij „zapisz”
  • w przypadku braku dokonania wyboru w terminie DOGRYWKI, zostaniesz administracyjnie przypisany/a na lektorat z jednego z języków obcych obowiązujących na Twoim kierunku.

UWAGA!
W przypadku studentów kierunków prowadzonych na Wydziale Humanistycznym, w tych datach wybierają wyłącznie kierunki:
1r. I st. DIKS  – 1r. I st. FP – 1r.II st. DIZM – 1r.II st. FP

UWAGA!
*Język obcy – lektoraty dla studiów I-go stopnia i j.st.m. rozpoczynają się od poziomu B1 a w przypadku dodatkowego języka obcego dla kierunków Log./ Log.inż./ St.Międzynarodowe) – tzw. MODUŁ II zaczynają się od poziomu poczatkującego (A0).

* Język obcy – lektoraty na II stopniu rozpoczynają się od poziomu B2 (powinna być to kontynuacja języka obcego z I stopnia).

* W przypadku studentów zagranicznych, językiem nauczanym w ramach lektoratu nie może być język ojczysty studenta lub język urzędowy/ oficjalny kraju pochodzenia studenta.

KONTAKT – PYTANIA: biuroackj@usz.edu.pl, tel. 444 38 10/ 38 14

• pon – pt godz. 9:00 – 14:00