Zaznacz stronę

Już 24 kwietnia o godzinie 9:00, w Parku Kasprowicza na Psiej Polanie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Śniadanie na Trawie organizowane przez społeczność Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego.
To nie tylko okazja do rozpoczęcia dnia w towarzystwie najlepszych ludzi na świecie – społeczności Uniwersytetu Szczecińskiego, ale także szansa na kulinarną ekscentryczność na trawie.

Organizatorami wydarzenia są Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych US oraz Władze Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego. Podobno śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a jedzenie go razem to nie tylko szansa na wspólną integrację, ale także okazja do jednoczenia się z naturą. Co może być piękniejszego niż jedzenie w otoczeniu kwiatów, trawy i drzew?

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji i przygotujcie ze sobą pełne koszyki na to wydarzenie. Będą niespodzianki! Przysłowie mówi, „kto rano wstaje, temu śniadanie na trawie się należy”, dlatego zjedzmy je wspólnie jako wspólnota! Szansa na towarzyskie i kulinarno-integracyjne doznania już w Poniedziałek!
Do zobaczenia!

Link do wydarzeniahttps://fb.me/e/4oNDBLdb5

Szczegóły wydarzenia:
Data: 24 kwietnia 2023r. (poniedziałek)
Początek: 9:00
Koniec: 11:00
Witryna internetowa: https://fb.me/e/4oNDBLdb5
Organizator: Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych US
Adres e-mail: wnsip@samorzad.usz.edu.pl
Witryna organizatorahttps://www.facebook.com/rsswnsipus