wybór języka obcego – zapisy na lektorat dla studentów:

I roku I stopnia, I roku II stopnia i I r. j.st.m

studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

na przyszły rok 2023- 2024

obowiązkowe wybory na platformie e-Prodziekan w terminie

10.05.23 – 17.05.23

Co musisz zrobić

–> zaloguj się na platformę: https://e-prodziekan.usz.edu.pl/op/office/login

–> w menu Wybory i deklaracja rat – wybierz komunikat Zapisy na lektorat języka obcego,

–> możesz wybrać tylko 1 język obcy, który chcesz mieć w ramach lektoratu od przyszłego roku 2023/24,

–> (wybierz język zgodny z Programem Studiów najlepiej język, z którego wykonałeś/aś test diagnostyczny)

–>kliknij „zapisz” – do 17.05.2023 nadal możesz zmienić język, jeśli zmienisz zdanie

UWAGA!

W przypadku studentów kierunków prowadzonych na Wydziale Humanistycznym, w ramach zapisów na przedmioty do wyboru i specjalności są organizowane przez Wydział  w terminie 19-26.04.23.
Nie dotyczy kierunków : 1r. I st. DIKS/ FP oraz 1r.II st. DIZM/FP – wybory są realizowane w datach j.w.)

UWAGA!

*Język obcy – lektoraty dla studiów I-go stopnia i j.st.m. rozpoczynają się od poziomu B1 a w przypadku dodatkowego języka obcego dla kierunków Log./ Log.inż./ St.Międzynarodowe) – tzw. MODUŁ II zaczynają się od poziomu poczatkującego (A0).
* Język obcy – lektoraty na II stopniu rozpoczynają się od poziomu B2 (powinna być to kontynuacja języka obcego z I stopnia).

KONTAKT – PYTANIA:
biuroackj@usz.edu.pl, tel. 444 38 10/ 38 14