Zaznacz stronę

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 20 marca 2023 r. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64. Udział w tegorocznej Giełdzie Pracy zadeklarowało ponad 50 organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ich wizytówkami dostępnymi na stronie www.gieldapracy.usz.edu.pl

Podczas Giełdy Pracy będziecie mogli spotkać się online z pracodawcami.

Pracodawcy podczas Giełdy Pracy prowadzić będą wstępne rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się online na platformie MS Teams w dniach 21-24.03.2023 r.

Wystarczy wypełnić ten formularz  >tutaj< wybrać pracodawcę, z którym chcesz się spotkać oraz przesłać swoje CV na e-maila: abk@usz.edu.pl w tytule wpisując „Giełda Pracy”.

 Na aplikacje czekamy do 13.03.2023 r.!

Twój dokument aplikacyjny zostanie przekazany do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełdy Pracy w umówionych terminach.

Przed wyborem pracodawcy prosimy o zapoznanie się z opisami pracodawców, dostępnymi w naszym nowym portalu Career Center:
www.abk-usz.jobteaser.com

To świetna szansa na znalezienie pracy: –>bez stresu, –>bez wychodzenia z domu, –>w miłej atmosferze!

Zapraszamy!

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego 🙂

Tegoroczna edycja Giełdy Pracy uzyskała Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin, Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Patronat Medialny Radia Eska.