Podczas kolejnej edycji Giełdy Pracy – Networking Week będziecie mogli spotkać się online z pracodawcami.

Pracodawcy podczas Giełdy Pracy prowadzić będą wstępne rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się online na platformie MS Teams w dniach 21-25.11.2022 r.

Wystarczy wypełnić ten formularz  >tutaj< wybrać pracodawcę, z którym chcesz się spotkać oraz przesłać swoje CV na e-maila: abk@usz.edu.pl w tytule wpisując „Giełda Pracy”.

Na aplikacje czekamy do 09.11.2022 r.!

Twój dokument aplikacyjny zostanie przekazany do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełdy Pracy w umówionych terminach.

Przed wyborem pracodawcy prosimy o zapoznanie się z opisami pracodawców, dostępnymi w naszym nowym portalu Career Center: www.abk-usz.jobteaser.com

To świetna szansa na znalezienie pracy: –>bez stresu, –>bez wychodzenia z domu, –>w miłej atmosferze!

Zapraszamy!

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego 🙂