Szanowni Państwo,

jak co roku rozpoczęcie roku akademickiego to również okres zgłoszeń do Laurów Uniwersyteckich organizowanych przez Forum Uniwersytetów Polskich.

W ubiegłym roku Uniwersytet Szczeciński pobił rekord nie tylko nominacji, ale również zwycięskich Laurów w aż 5 kategoriach.

W tym roku nasz Uniwersytet i działania podejmowane przez pracowników oraz studentów mają szansę na jeszcze większy sukces. We wszystkich 9 kategoriach konkursowych zgłoszone projekty i inicjatywy z naszej Uczelni znalazły się w gronie nominowanych. Są to następująco:

• Projekt Naukowy – Matematyka w obiektywie
  • Projekt Społeczny – US dla Ukrainy
  • Projekt Prostudencki – Rights for US
  • Projekt Kulturalny – Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności
  • Projekt Sportowy – #rUSzamysię
  • Projekt Dydaktyczny – Akcja Ewaluacja
  • Uniwersytet Perspektyw – Akademia Rozwoju Młodego Naukowca
  • EKO Projekt – Kwiat za grat
  • Media Uniwersyteckie – NiUS Radio

Głosowanie rozpoczyna się w sobotę 15 października od godz. 08:00 i potrwa do środy 19 października do godz. 20:00. Głosować można na stronie https://laury2022.pl

Wyniki zostaną ogłoszone podczas oficjalnej Gali w murach Uniwersytetu Warszawskiego w przyszłą sobotę.