Studencie, Studentko
DOGRYWKA
zapisz się na język obcy (lektorat)
za pomocą platformy e-Prodziekan
wybory będą aktywne w terminie
25.05.2025 – 31.05.2025
zapisy obejmują wyłącznie studentów,
którzy nie wybrali języka obcego w I turze i dotyczą obecnego:
I roku I stopnia
I roku jednolitych studiów magisterskich,
I roku II stopnia ,
Co musisz zrobić:
👉 zaloguj się w tych datach na swoje konto na platformie e – Prodziekan
👉 kliknij menu zakładki „Wybory i deklaracja rat”- możesz wybrać tylko jeden język obcy, który chcesz studiować w ramach lektoratu od przyszłego roku 2025/26.
👉 kliknij „zapisz” a wybrany język zostanie zaznaczony.
UWAGA! WAŻNE! PAMIĘTAJ!
Lektoraty na I stopniu zaczynają się od poziomu B1 i kończą się na poziomie B2
Lektoraty na jednolitych studiach magisterskich zaczynają się od poziomu B1 i kończą się na poziomie B2+
Lektoraty na II stopniu zaczynają się od poziomu B2 i kończą się na poziomie B2+ (powinna być to kontynuacja lektoratu z I stopnia lub j.s.m.)
📌DODATKOWO:
1) Tylko kierunki Logistyka, Logistyka inżynieryjna – WEFIZ posiadają od IIr. oprócz lektoratu na poziomie B1, równocześnie „dodatkowy język obcy tzw. Moduł II ”, który trwa 3 semestry i jest od poziomu początkującego. Pamiętaj, by był to inny język niż ten na lektoracie.
2) W przypadku studentów zagranicznych, językiem nauczanym w ramach lektoratu jest język, który jest językiem obcym dla studenta. Student musi również wypełnić deklarację języka ojczystego (widoczna tylko dla studentów zagranicznych).
3) W sytuacji niewystarczającej liczby studentów pozwalającej na utworzenie grupy na dany lektorat, ACKJ ma prawo do zmiany zadeklarowanych wyborów.
WSZYTSKIE KWESTIE DOTYCZĄCE LEKTORATÓW REGULUJE
*ZARZĄDZENIE NR 121/2023 REKTORA UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO z dnia 23 października 2023
📧KONTAKT – PYTANIA: biuroackj@usz.edu.pl,
☎tel. 444 38 10 / 38 14 pon-pt godz. 9:00 – 14:00