Drodzy Studenci,

Rozpoczynamy realizację projektu muzycznego „Tribute to QUEEN&ABBA”. Zabrzmią takie przeboje m.in. jak: „We Will Rock You”, „We Are the Champions”, „Bohemian Rhapsody”, „Dancing Queen”, Thank You For the Music”, Mamma mia”, „Waterloo” oraz dodatkowo „Imagine” Johna Lennona. Finał projektu będzie miał miejsce w Danii – 28 stycznia 2023 r. – podczas Winter Concert w Holstebro Music Theatre in Holstebro, Denmark.

Przyjdź i dołącz do nas – czekamy głównie na panów – głosy męskie.

Przyjdź już we wtorek 25 października na godz. 18:00 lub czwartek 27 października godz. 18:00 – Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania ul. Mickiewicza 64, Aula im. prof. L. Babińskiego czyli tzw. „stara aula”.

Kontakt z nami przez facebook – messenger lub mail: chorus@usz.edu.pl lub najlepiej przyjdź osobiście 🙂. Do zobaczenia!

Dyrygent & Chór US