W dniach od 8 do 14 kwietnia odbędą się wybory promotorów, przedmiotów fakultatywnych oraz specjalności (jeżeli występują na danym kierunku). Powyższe wybory mają wpływ na to, jakie przedmioty będą realizowane w roku ak. 2024/2025.

Zapisy odbędą się poprzez platformę e-ProDziekan (zakładka Wybory i deklaracja rat).

Przed dokonaniem wyboru promotora, prosimy studentów o kontakt z potencjalnym promotorem w celu omówienia zainteresowań naukowych i uzyskania wstępnej akceptacji przyjęcia do grupy seminaryjnej.

Jeżeli student nie dokona wyboru w wyznaczonym terminie, zostanie administracyjnie przypisany do zajęć.

O tym, które przedmioty / specjalności będą realizowane, zdecyduje liczba zapisanych osób.
Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, uruchomienie każdej specjalności oraz zajęć fakultatywnych, których wybór dokonywany jest w trakcie studiów – następuje przy liczbie studentów nie mniejszej niż 20 osób.

Zatwierdzone wybory będą widoczne w systemie po 18 kwietnia.

UWAGA, dodatkowe wybory (lektoratu oraz wykładów ogólnouczelnianych dla 1 roku) odbędą się w innym terminie. Prosimy o bieżące sprawdzanie ogłoszeń.