Drodzy Studenci pierwszego roku studiów pierwszego stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich!

6 maja ruszają zapisy na obowiązkowe wykłady ogólnouczelniane, które realizowane będą w semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2024/2025.
Zapisów należy dokonywać poprzez platformę e-proDziekan w menu „Wybory i deklaracja rat” – w tym miejscu wybierając pozycję „Wykład ogólnouczelniany”.

Prosimy zapoznać się z propozycjami zajęć na poszczególne semestry i  sylabusami dostępnymi na stronie internetowej Wydziału w zakładce: Studenci / Plany zajęć: [https://teo.usz.edu.pl/studenci/plany-zajec-studia-stacjonarne/] oraz dokonać wyboru jednej propozycji wykładu na SEMESTR 3 i jednej na SEMESTR 4. Wybór należy zatwierdzić poprzez przycisk „zapisz”.

Wyboru można dokonać tylko w terminie od 6 do 10 maja 2024 r.

Zajęcia zostaną uruchomione pod warunkiem zapisania się na nie co najmniej 20 osób.
W przypadku nieuruchomienia wybranych zajęć będzie można zmienić swój wybór w dogrywce, która odbędzie się w terminie od 22 do 24 maja 2024 r.

UWAGA: Studenci, którzy we wskazanych terminach nie dokonają wyboru, zostaną przypisani administracyjnie do zajęć  w ramach dostępnych miejsc.