Szanowni Studenci I roku,
informujemy, że rok akademicki 2023/2024 rozpoczynamy od Dni Adaptacyjnych przeznaczonych dla studentów studiów I roku. Dni Adaptacyjne dla studentów pierwszego roku (studia stacjonarne) odbędą się w terminie 27-28 września 2023 r. w budynku Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Narutowicza 17a.

Dla ułatwienia prezentujemy szczegółowy harmonogram spotkań dni adaptacyjnych na WPiA US, które odbędą się w dniach 27 – 28 września 2023 r. (środa – czwartek).

HARMONOGRAM DNI ADAPTACYJNYCH

DZIEŃ 1 – 27 września 2023 r.

DZIEŃ 2 – 28 września 2023 r.

Udział w Dniach Adaptacyjnych jest obowiązkowy.

Prosimy pamiętać o przyniesieniu wszystkich wymaganych dokumentów oraz własnego długopisu.

Informacje odnośnie Dnia Adaptacyjnego dla studentów studiów niestacjonarnych pojawią się wkrótce.

W programie dni adaptacyjnych odbędą się spotkania nowych studentów z władzami Wydziału, opiekunami roku, z samorządem studenckim, kołami naukowymi, a także odbędą się obowiązkowe szkolenia: BHP, biblioteczne, e-learningowe,  cyberbezpieczeństwo oraz szkolenie praw i obowiązków studenta.

INFORMACJE O DNIACH ADAPTACYJNYCH US – 2023
(kliknij TUTAJ – strona internetowa dniadaptacyjne.usz.edu.pl)