Zaznacz stronę
Drodzy Studenci!  Już za moment startujemy z nowym projektem – Repetytorium #przedAPKĄ!

Zapisz się już dziś, a:

1. dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o egzaminach wstępnych na klasyczne aplikacje prawnicze;2. będziesz mógł/mogła spotkać się z przedstawicielami zawodów prawniczych, każde spotkanie będzie poprzedzone testem online obejmującym pytania z danej gałęzi prawa;3. repetytorium zakończy się próbnym egzaminem aplikacyjnym.

Pierwsze spotkanie już 23 marca br., przyjdź i zobacz czy Ci się spodoba.

A teraz najlepsze, zapisy trwają do 27 marca, więc decyzje o zapisaniu możesz podjąć po pierwszym spotkaniu i jeszcze lepsze repetytorium jest w 100% BEZPŁATNE!

Przygotujemy Cię do egzaminu wstępnego zupełnie za darmo!
Tracisz jedynie, jeżeli nie spróbujesz! To jak, widzimy się?

Rejestracja: LINK (kliknij tutaj)

W przypadku przekroczenia limitu miejsc, pierwszeństwo udziału w repetytorium mają osoby z ostatniego roku studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

W czasie zajęć:– spotkania z aplikantami;– omówienie wymogów formalnych egzaminów wstępnych;– zajęcia z ekspertami,– próbne testy,– debata przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych,– próbny egzamin wstępny na aplikację.

Zajęcia: marzec – czerwiec.  Próbny egzamin: wrzesień

Projekt realizowany we współpracy z Okręgową Radą Adwokacką w Szczecinie, Izbą Komorniczą w Szczecinie, Izbą Radców Prawnych w Szczecinie, Izbą Notarialną w Szczecinie, Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, Sądem Okręgowym w Szczecinie.