Szanowni Państwo,

w związku z niewzięciem udziału w zapisach na specjalność zostanie uruchomiony powtórny wybór na specjalność.

Zapisy zostaną uruchomione od 13 czerwca do 15 czerwca 2022 r. zostanie uruchomiony (poprzez platformę e-proDziekan) wybór specjalności.

Studenci proszeni są o zapisywanie się na jedną z proponowanych specjalności:

1. Informacja w sektorze publicznym
  2. Informacja w sektorze prywatnym

Zapisy rozpoczną się 13 czerwca o godzinie 0.00 i zakończą 15 czerwca o godzinie 23.59.

Wykaz przedmiotów realizowanych w ramach specjalności znajduje się na stronie Wydziału w zakładce: Kształcenie /Plany i sylabusy/ Plany Prawo Internetu i ochrony informacji – Studia I st. / Plan studiów 2021/2022.

Sylabusy do przedmiotów realizowanych w ramach specjalności znajdują się na stronie Wydziału w zakładce: Kształcenie /Plany i sylabusy/ Sylabusy / Prawo Internetu i ochrony informacji – Studia I st. / Sylabusy do planu studiów 2021/2022.

Wyniki zapisów zostaną przedstawione w formie ogłoszenia na stronie DOS oraz w zakładce ogłoszenia.