Uprzejmie informujemy, że w ramach XXI edycji Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki, który odbywa się w dniach 20-25 września br. jednego dnia spotkania zaplanowane są na Wydziale Prawa i Administracji US. Na dzień 21 września 2021 r. (wtorek)  zaplanowane są wykłady oraz spotkania dyskusyjne.

Szczegółowy program dnia Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki na WPiA US, dnia 21.09.2021 r. – (program kliknij tutaj):

godz. 9.00 – 9.45
„Procedura głosowania w lokalu wyborczym a alternatywne metody głosowania w wyborach w Polsce”
(konwersatorium – dr Radosław Zych)

godz. 10.00 – 10. 45
„Prawa i obowiązki mieszkańców jednostek samorządu terytorialnego”
(wykład – dr Ewa Koniuszewska)

godz. 11.00 – 11.45
„Uprawnienia kupującego (konsumenta) z tytułu rękojmi i gwarancji za wady fizyczne zakupionej rzeczy”
(wykład – dr Izabela Mycko-Katner)

godz. 12.00 – 12.45
„Prawo autorskie”
(wykład – dr Przemysław Katner)

godz. 13.00 – 13.45
„Policja jako organ prowadzący postępowanie przygotowawcze”
(wykład z dyskusją – dr Marta Jasińska)

godz. 14.00 – 14.45
„Społeczna odpowiedzialność uczelni i zrównoważony rozwój”
(spotkanie dyskusyjne – dr Michał Peno)

Spotkania odbędą się na Wydziale Prawa i Administracji US, przy ul. Narutowicza 17a, w sali nr 222. Koordynatorem wydziałowym Festiwalu Nauki jest dr hab. Katarzyna Święch- Kujawska, prof. US.

Strona internetowa Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki: http://festiwal.stn.szczecin.pl/

Organizatorzy serdecznie zapraszają!