Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonych zapisów na zajęcia do wyboru z modułów:  Konwersatorium do wyboru I, w roku akademickim 2023/2024 na ósmym semestrze IV-go roku studiów stacjonarnych będą realizowane:

1. Prawo wykroczeń
  2. Rozwiązywanie rodzinnych problemów prawnych.

Zgodnie z zarządzeniem nr 28/2021 Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego grupa konwersatoryjna może zostać utworzona, gdy liczba studentów zapisanych na zajęcia jest nie mniejsza niż 20 osób. W związku z powyższym, z powodu małej liczby zapisanych studentów na zajęcia, nie będzie realizowany przedmiot: „egzekucja sądowa w sprawach cywilnych”. Studenci, którzy wybrali to konwersatorium w terminie pierwszym i „dogrywce” zostali przypisani do zajęć z przedmiotu: „rozwiązywanie rodzinnych problemów prawnych”.