Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonych zapisów na zajęcia do wyboru z modułu: Konwersatorium do wyboru VI, w roku akademickim 2023/2024 na IV roku studiów niestacjonarnych, będzie realizowane konwersatorium:
Semestr 10 :
Prawo karne wykonawcze – dla wszystkich studentów.

Zgodnie z zarządzeniem nr 28/2021 Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, grupa konwersatoryjna może zostać utworzona, gdy liczba studentów zapisanych na zajęcia jest nie mniejsza niż 20 osób. W związku z powyższym, z powodu małej liczby studentów zapisanych na zajęcia, nie będzie realizowany przedmiot: „dochodzenie roszczeń z tytułu zdarzeń i błędów medycznych”. Studenci, którzy wybrali to konwersatorium w terminie pierwszym i „dogrywce” zostali przypisani do zajęć z przedmiotu: „prawo karne wykonawcze”.