Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonych zapisów na zajęcia do wyboru z modułu: Konwersatorium do wyboru II, w roku akademickim 2023/2024 na IV roku studiów niestacjonarnych, będą realizowane konwersatoria:

Semestr 8 :

1. a) Prawo karne nieletnich
  2. b) Prawo obrotu nieruchomościami

Zgodnie z zarządzeniem nr 28/2021 Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego grupa konwersatoryjna może zostać utworzona, gdy liczba studentów zapisanych na zajęcia jest nie mniejsza niż 20 osób. W związku z powyższym, z powodu małej liczby zapisanych na zajęcia, nie będzie realizowany przedmiot: „arbitraż i mediacja”.

Studenci, którzy wybrali to konwersatorium w terminie pierwszym i „dogrywce” zobowiązani są do dokonania wyboru spośród powyższych przedmiotów w terminie zapisów uzupełniających od dn. 15.06 – do dn.21.06 br.