Szanowni Studenci,

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną, której konsekwencją są obostrzenia uniemożliwiające realizację praktyk w kontakcie bezpośrednim, pojawiają się nowe pytania, wątpliwości i obawy ze strony Studentów. Sytuacja, którą obserwujemy jest bardzo dynamiczna i szczególnie zaniepokojeni są Studenci ostatnich lat, dlatego też na ich prośbę, aby wyjaśnić wszelkie niedomówienia oraz wyeliminować przekazywane sobie przez Studentów błędnych informacji proponuję spotkanie wszystkich opiekunów praktyk ze wszystkimi zainteresowanymi Studentami. Zostaną utworzone dwa zespoły na platformie TEAMS: jeden będzie dedykowany praktykom zawodowym, a drugi praktykom dającym przygotowanie pedagogiczne. Na tych zespołach zostaną również opublikowane materiały dla studentów: programy praktyk, dzienniki, skierowania itd.

Proponujemy spotkanie opiekunów i studentów kierunków w czwartek 8.04:

• animacja kultury I stopnia, praca socjalna i pedagogika (profil ogólnoakademicki) I stopnia w godz. 12.40-13.10 zespół PRAKTYKI ZAWODOWE kod dostępu: 5s86tpy

• pedagogika specjalna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z rozszerzoną edukacją artystyczną, pedagogika (profil praktyczny) I i II stopień,  pedagogika (profil ogólnoakademicki) II stopień w godz. 13.10-13.40 zespół PRAKTYKI PEDAGOGICZNE kod dostępu: tko8mfi