W tym roku, odpowiadając na otaczającą nas sytuację EY Polska podjęła odpowiednie kroki umożliwiające bezproblemowe przejście kolejnych etapów procesu rekrutacyjnego. Działania te zapewnią przede wszystkim bezpieczeństwo zarówno kandydatów, jak i pracowników, które w tym czasie jest dla nas tak istotne.

W zeszłym roku EY Polska zatrudniła ponad 500 studentów i absolwentów umożliwiając im tym samym rozwój swojej profesjonalnej kariery w takich działach jak: Audyt, Doradztwo Podatkowe, Biznesowe oraz Transakcyjne w biurach EY w całej Polsce.

W tym roku, w odpowiedzi na otaczającą nas sytuację, wprowadzone zostały zmiany mające na celu wsparcie studentów i absolwentów w wyborze swojej ścieżki kariery:

• Spotkania rekrutacyjne, które dotychczas prowadzone były w naszych biurach, obecnie realizowane są online,
  • Za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (FB i Instagram) uruchomiliśmy czat z naszymi rekruterami, którzy dwa razy w tygodniu odpowiadają na żywo na wszelkie pytania związane z karierą EY.

Karierę w EY można rozpocząć już na III roku studiów – dla studentów dyspozycyjnych w niepełnym wymiarze godzin przygotowaliśmy oferty praktyk. Z kolei oferty pracy proponujemy absolwentom studiów licencjackich.

Więcej informacji dotyczących firmy oraz aktualne oferty pracy i płatnych praktyk w EY na stronie internetowej http://www.zacznijpoziomwyzej.pl/