Zapraszamy do udziału w Plebiscycie ZŁOTY STUDENT organizowanym przez członków Samorządu Studenckiego WEFiZ. Jego celem jest wyróżnienie oraz nagrodzenie studentów cechujących się zaangażowaniem oraz dodatkową aktywnością na uczelni, jak i poza nią. W Plebiscycie mogą brać udział tylko studenci I i II stopnia studiów Wydziału Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.
Plebiscyt ten pozwala docenić studentów w trzech kategoriach:
– społecznik,
– naukowiec,
– sportowiec.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10.06.2021 roku.

Po zebraniu zgłoszeń studentom będzie wysyłany formularz osiągnięć do uzupełnienia i potwierdzenia chęci udziału w Plebiscycie. Następnie kapituła konkursu wyłoni zwycięzców.

Zgłaszać studentów mogą także nauczyciele akademiccy, do czego jak najbardziej zachęcamy.

Link do zgłaszania studentów do Plebiscytu Złoty Student znajduje się poniżej:

Tomasz Lisowski
Przewodniczący RSS WEFiZ