Uprzejmie informujemy, że w dniach od 7 do 12 maja 2021 r. zostanie uruchomiony (poprzez Platformę e-proDziekan) wybór specjalności.

Studenci proszeni są o zapisywanie się na jedną z proponowanych specjalności:

1. Informacja w sektorze publicznym
  2. Informacja w sektorze prywatnym

Wybory należy dokonać w następujący sposób:
Po zalogowaniu się do Platformy e-proDziekan, w lewym menu wybrać opcję -> „Wybory i deklaracja rat” i zaznaczyć swój wybór/wybory.

Zapisy rozpoczną się  7 maja o godzinie 0.00 i zakończą 12 maja o godzinie 23.59.

Wykaz  przedmiotów realizowanych w ramach specjalności znajdują się na stronie Wydziału w zakładce: : Kształcenie /Plany i sylabusy/ Plany Prawo Internetu i ochrony informacji – Studia I st. / Plan studiów 2020/2021.

Sylabusy do przedmiotów realizowanych w ramach specjalności znajdują się na stronie Wydziału w zakładce: Kształcenie /Plany i sylabusy/ Sylabusy / Prawo Internetu i ochrony informacji – Studia I st. / Sylabusy do planu studiów 2020/2021.

Wyniki zapisów zostaną przedstawione w formie ogłoszenia.