Uprzejmie informujemy, uzupełniający zapis na zajęcia do wyboru z modułu Wykład monograficzny do wyboru V zostaną uruchomione (poprzez Platformę e-proDziekan) w dniach 25 – 29 czerwca 2021 r.

Wybory należy dokonać w następujący sposób: Po zalogowaniu się do Platformy e-proDziekan, w lewym menu wybrać opcję -> „Wybory i deklaracja rat” i zaznaczyć swój wybór.

W wyniku przeprowadzonych zapisów w I terminie na zajęcia do wyboru z modułu Wykład monograficzny do wyboru V w roku akademickim 2021/2022 na II roku studiów niestacjonarnych, będą realizowane przedmioty:

1. Prawo dyplomatyczne i konsularne
  2. Obrona konieczna w teorii i praktyce orzeczniczej

Studenci, którzy nie dokonali wyboru oraz Ci, którzy zapisali się na inny wykład niż wskazane powyżej, zobowiązani są do dokonania wyboru spośród powyższych przedmiotów.

Dla studentów, którzy wybrali już jeden z ww. przedmiotów – zapisy dokonane w pierwszym terminie są wiążące.

Zapisy rozpoczną się 25 czerwca o godzinie 0.00 i zakończą 29 czerwca o godzinie 23.59.

Z racji problemów technicznych zapis uzupełniający nie mógł odbyć się w terminie wcześniejszym.

Sylabusy do przedmiotów do wyboru znajdują się na stronie Wydziału w zakładce: : Kształcenie /Plany i sylabusy/ Sylabusy / Prawo – Studia (nie)stacjonarne/ Sylabusy do planu studiów 2020/2021.

Wyniki zapisów zostaną przedstawione w formie ogłoszenia.